LOCHENICE Hradec Králové, luxusní pronájmy bytů v Hradci Králové
LOCHENICE Hradec Králové, luxusní pronájmy bytů v Hradci Králové

Luxusní pronájmy bytů za příjemné ceny v Hradci Králové

Byt č. 4 mezonetový včetně ateliéru, 4+kk, 115 m2, s parkovacím stáním - LOCHENICE, Hradec Králové

Virtuální prohlídka

Pro vybudování nového mezonetového Bytu včetně ateliéru nadčasového provedení bylo použito nejnovějších stavebních technologií pro stavební výrobu. Ateliér je možno také použít nebo přeměnit jako druhou ložnici. Byt je se zahradou a parkovacím stáním v poklidné a vyhledávané čtvrti Lochenic – Hradec Králové v blízkosti nákupních center a městské dopravy.

Interiér bytu

Byt má ve spodní úrovni předsíň chodby, koupelnu s rohovou vanou s hydromasážním a airmasážním systémem, prostorný světlý obývací pokoj s jídelním koutem a plně vybavenou moderní kuchyní s veškerými vestavěnými spotřebiči a ložnici.

Příslušenství kuchyňské linky obsahuje: 1x kombinovaná vestavěná chladnička Zanussi RP004, 1x vestavěná horkovzdušná trouba Whirpool, 1x vestavěná myčka Whirpool, 1x vestavěná varná deska Whirpool, 1x vestavěná mikrovlnná trouba Baumatic, 1x nerezový odsavač Faber s uhlíkovým filtrem.

V patře je umístěn druhý obývací pokoj a atypický ateliér s krásným výhledem.

Další vybavení: atypické stropy, velká okna, dřevěné podlahy a dlažba, masivní dveře, bezpečnostní protipožární vstupní dveře.

Vstup do Bytu přes centrální vstupní halu.

Smluvní měsíční nájemné

Smluvní nájemné bylo vypočteno z aktuální reprodukční pořizovací ceny (ARPC) a z aktuální tržní ceny (ATC – včetně pozemku a sítí). Samotná platba nájemného se skládá z prosté reprodukce bytu podle ÚSI 3% z ARPC ročně a z vlastního nájemného a cca 3% z ATC ročně. Výsledné měsíční nájemné zahrnuje obě složky v rovnováze k příslušné lokalitě a nadstandartnosti Bytu.

Měsíční vypočtené smluvní nájemné mezonetového Bytu 4+kk je ve 24.500 Kč (slovy: dvacetčtyřitisícpětsetkorunčeských). Na měsíční nájemné je poskytnuta sleva ve výši 40 %.

Smluvní Měsíční nájemné po slevě činí

17.500 Kč (slovy: „sedmnácttisícpětsetkorunčeských“)

včetně energií, parkovacího stání

  • Zdarma Správa budovy včetně společných částí budovy

zpět