LOCHENICE Hradec Králové, luxusní pronájmy bytů v Hradci Králové
LOCHENICE Hradec Králové, luxusní pronájmy bytů v Hradci Králové

Luxusní pronájmy bytů za příjemné ceny v Hradci Králové

Byt č. 3 mezonetový 3+kk, 104 m2 a parkovací stání - LOCHENICE, Hradec Králové

Virtuální prohlídka

Nový mezonetový Byt nadčasového provedení vybudovaný za použití nejnovějších stavebních technologií pro stavební výrobu. Byt je se zahradou a parkovacím stáním v poklidné a vyhledávané čtvrti Lochenic – Hradec Králové v blízkosti nákupních center a městské dopravy.

Interiér bytu

Byt má ve spodní úrovni předsíň chodby, úložný prostor, koupelnu se sprchovým koutem a rohovou vanou s hydromasážním a airmasážním systémem a s kazetovým stropem včetně zařízení techniky pro poslech stereo, prostorný obývací pokoj propojený s jídelnou a s plně vybavenou moderní kuchyní.

Příslušenství kuchyňské linky obsahuje: 1x kombinovaná vestavěná chladnička Bosch KIV34V00, 1x vestavěná horkovzdušná trouba Whirpool, 1x vestavěná myčka Whirpool, 1x vestavěná varná deska Whirpool, 1x vestavěná mikrovlnná trouba Baumatic, 1x nerezový odsavač Faber s uhlíkovým filtrem.

V patře jsou umístěny dvě ložnice včetně prostoru pro děti na hraní nebo úložného prostoru.

Další vybavení: atypické stropy, velká okna, dřevěné podlahy a dlažba, masivní dveře, krásné schodiště se zábradlím bezpečnostní protipožární vstupní dveře.

Vstup do Bytu přes centrální vstupní halu.

Smluvní měsíční nájemné

Smluvní nájemné bylo vypočteno z aktuální reprodukční pořizovací ceny (ARPC) a z aktuální tržní ceny (ATC – včetně pozemku a sítí). Samotná platba nájemného se skládá z prosté reprodukce bytu podle ÚSI 3% z ARPC ročně a z vlastního nájemného a cca 3% z ATC ročně. Výsledné měsíční nájemné zahrnuje obě složky v rovnováze k příslušné lokalitě a nadstandartnosti Bytu.

Měsíční vypočtené smluvní nájemné mezonetového Bytu 3+kk je ve 24.500 Kč (slovy: dvecetčtyřitisícpětsetkorunčeských). Na měsíční nájemné je poskytnuta sleva ve výši 40 %.

Smluvní Měsíční nájemné po slevě činí

17.500 Kč (slovy: „sedmnácttisícpětsetkorunčeských“)

včetně energií, parkovacího stání

  • Zdarma Správa budovy včetně společných částí budovy

zpět