LOCHENICE Hradec Králové, luxusní pronájmy bytů v Hradci Králové
LOCHENICE Hradec Králové, luxusní pronájmy bytů v Hradci Králové

Luxusní pronájmy bytů za příjemné ceny v Hradci Králové

Byt č. 2 2+kk, 56 m2, včetně venkovní terasy 20 m2 a parkovacího stání - LOCHENICE, Hradec Králové

Virtuální prohlídka

Nově vybudovaný Byt s venkovní vlastní terasou, s výhledem do okolí, se samostatným vchodem, se zahradou pro odpočinek a relaxaci, parkovacím stáním v poklidné a vyhledávané čtvrti Lochenic – Hradec Králové v blízkosti nákupních center a městské dopravy.

Interiér bytu

Interiér bytu tvoří chodba, obývací pokoj propojený s jídelnou a s plně vybavenou moderní kuchyní. Příslušenství kuchyňské linky obsahuje: 1x kombinovaná vestavěná chladnička Zanussi RP 004, 1x vestavěná horkovzdušná trouba Whirpool, 1x vestavěná myčka Whirpool, 1x vestavěná varná deska Whirpool, 1x vestavěná mikrovlnná trouba Baumatic, 1x nerezový odsavač Faber s uhlíkovým filtrem.

Jedna ložnice, koupelna s rohovou vanou s hydromasážním a airmasážním systémem včetně koupelnového nábytku, toaletou.

Další vybavení: atypické stropy, velká okna, dřevěné podlahy a dlažba, masivní dveře, bezpečnostní protipožární vstupní dveře.

Vstup do Bytu je možný přes centrální vstupní halu, tak i přes venkovní terasu.

Smluvní měsíční nájemné

Smluvní nájemné bylo vypočteno z aktuální reprodukční pořizovací ceny (ARPC) a z aktuální tržní ceny (ATC – včetně pozemku a sítí). Samotná platba nájemného se skládá z prosté reprodukce Bytu podle ÚSI 3% z ARPC ročně a z vlastního nájemného a cca 3% z ATC ročně. Výsledné měsíční nájemné zahrnuje obě složky v rovnováze k příslušné lokalitě a nadstandartnosti Bytu.

Měsíční vypočtené smluvní nájemné Bytu 2+kk včetně venkovní terasy je ve výši 17.500 Kč (slovy: „sedmnácttisícpětsetkorunčeských“). Na měsíční nájemné je poskytnuta sleva ve výši 37 %.

Smluvní Měsíční nájemné po slevě činí

12.980 Kč (slovy: „dvanácttisícdvětsetosmdesátkorunčeských“)

včetně energií, parkovacího stání a zahradní terasy

  • Zdarma Správa budovy včetně společných částí budovy

zpět