LOCHENICE Hradec Králové, luxusní pronájmy bytů v Hradci Králové
LOCHENICE Hradec Králové, luxusní pronájmy bytů v Hradci Králové

Luxusní pronájmy bytů za příjemné ceny v Hradci Králové

Byt č. 1 2+kk, 58 m2, včetně dvou venkovních teras 42 m2 a parkovacího stání - LOCHENICE, Hradec Králové

Virtuální prohlídka

Nově vybudovaný Byt s venkovní vlastní terasou, se samostatným druhým vchodem , se zahradou a parkovacím stáním v poklidné a vyhledávané čtvrti Lochenic – Hradec Králové v oblíbené a dobře dostupné lokalitě s plnou občanskou vybaveností, pár minut od centra Hradce Králové, v blízkosti nákupních center a městské dopravy.

Interiér bytu

Interiér Bytu tvoří chodba, obývací pokoj propojený s jídelnou a s plně vybavenou moderní kuchyní. Příslušenství kuchyňské linky obsahuje: 1x kombinovaná vestavěná chladnička Brandt SSM 15401 Blomberg, 1x vestavěná horkovzdušná trouba Whirpool, 1x vestavěná myčka Whirpool, 1x vestavěná varná deska Whirpool, 1x vestavěná mikrovlnná trouba Baumatic, 1x nerezový odsavač Faber s uhlíkovým filtrem.

Jedna ložnice, koupelna s vanou s hydromasážním a airmasážním systémem včetně koupelnového nábytku, toaletou.

Další vybavení: atypické stropy, velká okna, dřevěné podlahy a dlažba, masivní dveře, bezpečnostní protipožární vstupní dveře.

Vstup do interiéru Bytu je možný přes venkovní terasu, tak i přes centrální prostornou vstupní halu.

Smluvní měsíční nájemné

Smluvní nájemné bylo vypočteno z aktuální reprodukční pořizovací ceny (ARPC) a z aktuální tržní ceny (ATC – včetně pozemku a sítí). Samotná platba nájemného se skládá z prosté reprodukce Bytu podle ÚSI 3% z ARPC ročně a z vlastního nájemného a cca 3% z ATC ročně. Výsledné měsíční nájemné zahrnuje obě složky v rovnováze k příslušné lokalitě a nadstandartnosti Bytu.

Měsíční vypočtené smluvní nájemné Bytu 2+kk včetně venkovních teras je ve výši 17.500 Kč (slovy: „sedmnácttisícpětsetkorunčeských“). Na měsíční nájemné je poskytnuta sleva ve výši 37 %.

Smluvní Měsíční nájemné po slevě činí

12.980 Kč (slovy: „dvanácttisícdvětsetosmdesátkorunčeských“)

včetně energií, parkovacího stání a zahradní terasy

  • Zdarma Správa budovy včetně společných částí budovy

zpět